Семінар “Особистісні та професійні ресурси для роботи зі стресом, тривогою, травмою”

Українська спілка психотерапевтів, Український психотерапевтичний університет, Центр кризової інтервенції, РА Центр, Закарпатський осередок Української спілки психотерапевтів запрошує до участі у роботі теоретико-практичного семінару "Особистісні та професійні ресурси для роботи зі стресом, тривогою, травмою. Психологічна гнучкість та ріст". 

Ведучі:

Сидоренко Андрій, менеджер УСП, виконавчий директор Українського психотерапевтичного університету (УПУ), психотерапевт Реєстру психотерапевтів УСП, учасник навчальних програм Єльського університету (Нью Хейвен, США) та Польського інституту інтегративної психотерапії (м. Краків) по роботі з тривожними та стресовими станами.

Винницький Микола, психіатр КЗ "ЛОКПЛ", психотерапевт за напрямком "психоаналітична психотерапія", координатор ініціативи РА Центр, член Асоціації EMDR-Україна.

Регламент роботи:

7 жовтня

Порядок денний семінару:

1. Стрес, травматичні події. Безпосередні реакції на стрес.

2. Пост-травматичний стресовий розлад – симптоми, супутні розлади. Профілактика для попередження розвитку ПТСР.

3. Психологічна гнучкість (resilience), гнучкість спільноти. Модель BASIC Ph (Mooli Lahad, Israel).

4.Перша психологічна допомога. Кризова інтервенція.

5.Опрацювання травматичних переживань: підходи, практичні заняття.

6. Як допомогти собі та іншим в ситуації тривалого стресу і напруги: вправи на роботу з диханням, тілом. Концентрація уваги. Задіяння уяви.

7. Як працювати над собою та допомогти іншим, щоб досягти відчуття безпеки, покращити самоконтроль та збільшити самоефективність. Як досягати психологічного росту і розвитку.


Участь за умови попередньої реєстрації. Участь у роботі науково-практичного семінару сертифікується.

Контактна особа: Кузьма Олена (голова Закарпатського осередку УСП, координатор Центру Психологічної служби та кризових станів) 050 279 42 60.

0 #