Семінар Геннадія Полонського

Довідково:

Геннадій Полонський, доктор економічних наук, Reader (професор) англійської школи бізнесу, відомий консультант з управління та особистісного розвитку, автор ряду книг виданих в Англії, США, Канаді, Японії ("Русская провинция после Коммунизма", "От стены Берлинской до стены Китайской: трансформация компаний" та ін.).

Геннадій Полонський виступав на більш ніж 1000 семінарах і конференціях в 26 країнах світу по обидві сторони Атлантики.

Він консультував такі компанії як Брітіш Гас (British Gas), BASF, Європейську Комісію, Hey Group, Світовий банк, Северсталь, Сибірські авіалінії, Нефтегаепром, Мерседес Бенс і багато інших. Його дві книги по діловим ситуаціям, видані в Росії, активно використовуються на програмах Магістра Ділового Адміністрування (MBA) в Школі Бізнесу Московського Державного Університету (МДУ).

Геннадій працював і працює зараз разом з такими лідерами як Джон Максвелл (John Maxwell), Брайн Трайсі (Brian Tracy), Аллан і Барбара Піз (Allan and Barbara Pease – "Мова рухів тіла"), Боб Доял (Bob Dayle), одним з авторів та учасників відомого фільму "Секрет".

Геннадій вільно володіє 3 мовами і може спілкуватися ще на 5.

Останні 25 років Геннадій Полонський живе і працює у Великобританії. Він консультує компанії по всьому світу, проводить одноденні семінари, як для людей бізнесу, так і для більш широкої аудиторії.

0 #