Психологічна трансформаційна гра для дорослих “Колесо життя”

– Якщо ви – людина без проблем, то сміливо закривайте це повідомлення, щоб заощадити собі час, – кажуть організатори. – Проблема – це "хочу", але "не можу". Чому так відбувається? Давайте розберемося! Проблема – завдання. Тобто, початкове, справжнє значення слова – завдання. Ні більше ні менше. Якщо є завдання, значить, є рішення. Рішення завдань – процес виконання дій, спрямований на досягнення мети.

Таким чином, виходить, щоб вирішити проблему, треба спочатку прийняти той факт, що це певного роду завдання, у якого є свій алгоритм вирішення: 1. Завдання → 2. Дія → 3. Отримання (досягнення бажаного).

Чи замислювались ви чому є цілі, яких ви не досягаєте? Чому в деяких питаннях не просуваєтесь далі? Чому час від часу наступаєте на одні і ті ж граблі? Гра "Колесо життя" дуже швидко вам допоможе вирішити конкретну задачу. Що це за гра? Це авторська запатентована гра, розроблена талановитим психологом Оленою Тараріною. Завдяки феноменально грамотно збудованому алгоритмом з підсвідомості на "поверхню" виходить та інформація, яка в звичайному стані заблокована з різних причин.

Філософія гри надзвичайно цікава та зрозуміла як академічному психологу, людині з творчим світоглядом, так і "нормальній" людині. Гра "Колесо життя" трансформаційна ("транс-форм" – зміна форми). Будьте впевнені, що під час гри буде "зносити дах", інсайти будуть "наздоганяти" і після гри. Ваша задача точно "поміняє форму" – так їй і треба. 

Гра "Колесо життя" психологічна, а не математична, тому результати можуть бути зовсім несподіваними (наприклад, ви до гри були впевнені, що у вас завдання "глобального масштабу" і прийшли на гру побачити, як його вирішувати, а виявиться, що ви просто вирішували не своє завдання. А саме в цій сфері у вас проблем немає. Гра "Колесо життя" тільки для дорослих. А значить, для думаючих людей, які хочуть змін, які розуміють, що йти по дорозі вирішення доведеться лише своїми ніжками, – розповідають організатори зустрічі.


Зареєструватися можна за телефоном 050 228 41 92 (Аніта).


0 #