Презентація збірки «Маленькі історії Дарчика та Міккі»

Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича, вул. О. Духновича, 1 24 Вересня 2019 15:00

Жанні Хомі, 28 років. Вчителька української мови та літератури у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №20. Викладачка української мови у мовному центрі «Лінгва». Членкиня літературного об’єднання «Рідне слово». Авторка дитячої збірки казок «Маленькі історії Дарчика та Міккі».

Ми розповідали вам про неї у матеріалі Материнство, яке надихає: як мукачівка почала писати казки для сина, а зараз їх читає уся країна.

За останній рік написала більше, ніж півсотні казок, які чи не щомісяця друкують у популярних періодичних виданнях для дітей, серед яких «Вечірня казка», «Карамельки», «Золоте Левеня», «Малюк Котя» та журнал для маленьких українців «Розумники», який виходить друком у Канаді.

71141963 501003410692725 8202989091243950080 N

– Пам’ятаю, як калатало моє серце щоразу, коли я надсилала цю книгу видавцям, і як я розчаровувалася, коли мені відмовляли… «Забудьте про те, що ви пишете для сина. Це нікому не цікаво, – казали вони. – Якщо хочете, аби книга була популярною – пишіть для масового читача!». Але я не слухала. Я писала… Писала для свого Дарусика. Писала так, як відчуває не письменниця, а мати, – зізнається Жанна.

За цей рік казки Жанни Хоми були перекладені і друкувались багатьма мовами, зокрема англійською, німецькою, французькою, російською та китайською.

Найкращі з них потрапили до збірки «Маленькі історії Дарчика та Міккі», яку авторка присвятила своєму синові.

«Маленькі історії Дарчика та Міккі» – це збірка добрих та зворушливих казок про справжню дружбу маленького хлопчика та його собаки. Ця книга особлива, адже її герої не вигадані, а справжні. Написана мамою для сина, вона не залишить байдужим жодне дитяче серце.

У книзі зібрано 9 казок (40 сторінок), які розташовані за циклами осінь, зима та весна-літо.

0 #
# дитячі казки # жанна хома # Маленькі історії Дарчика та Міккі