Презентація поетичної збірки Мирослава Гончарука-Хомина “Моя підростаюча зброє”

Мирослав Гончарук-Хомина – стоматолог та науковець, який уже вп’яте ділитиметься своєю творчістю у форматі повноцінної книги.

Нова збірка автора буде представлена у форматі арт-буку: цикл із 70 віршів переважно повоєнної та ліричної тематики проілюстрований оригінальними світлинами хустського фотопроекту Lucid Suns Deths Studio (LSD-studio), таким чином книга набуває специфічного графічно-літературного змісту, адже кожен вірш в залежності від доповнюючої його світлини можна трактувати уже незалежно, по-своєму, формуючи в уяві читача індивідуальні літературні образи.

Арт-бук "Моя підростаюча зброє" – це одна не надто довга історія війни, одна не надто коротка історія любові. "Вірші про зиму, якої вистачить ще на декілька зим, вірші про жінок, яких ніколи не було, вірші про смерть, якщо вже на те пішло, і вірші про наснагу, лють і терпіння, бо усе це, врешті, і є життя з усім його постійним теперішнім і уявною перспективою воскреснути", – як про неї говорить сам автор.

Презентація носитиме інтерактивний характер: в ході півторагодинного дійства присутні матимуть змогу поспілкуватись з автором текстів та засновниками фотопроекту, побачити повноформатну візуальну презентацію світлин – результатів роботи LSD-studio зазнімкованих як у межах рідного Закарпаття, так і в ході чисельних індивідуальних подорожей (Грузія, Польща, Німмечина), послухати музичні експерименти Цуцкова та Гончарука-Хомина у вигляді їхнього третього міні-релізу "Smert Samuraya" та гурту "Besides", котрий відіграє добротну поет-лаундж-реггі програму. Вечір закриватиме талановитий відомий закарпатський гурт "Johnny Rides", який подарує слухачам низку власних бріт-поповських та інді-роковських композицій. Захід модеруватиме відомий закарпатський поет – Томаш Деяк.

В ході презентації кожен із присутніх матиме змогу прибдати літературно-графічний доробок "Моя підростаюча зброє" та просто вдало провести час в ході насиченого вечора четверга.


Про авторів:

Lucid Suns Deths Studio (LSD-studio) – проект нової якісної фотографії побудованої на грі кольорів та використанні підкреслюючих спецефектів, заснований трійкою талановитих жителів Хуста – Олександром Цуцковим, Ярославом Даниловським, Романом Леткою. Авторські фото хлопців охоплюють діапазон світлин не тільки у межах Закарпаття, а й краєвиди та унікальні цільні фрагменти Грузії, Польщі, Німмечини та низки інших країн та маршрутів.

Мирослав Гончарук-Хомин (нар. 15.06.1991 в смт. Любар, Житомирської області). За фахом – стоматолог, за покликанням – науковець, музикант та поет. У 2014 закінчив з відзнакою стоматологічний факультет УжНУ, секретар науково-навчального центру судової стоматології, практикуючий лікар-стоматолог. Лауреат премії Національної Академії медичних наук України (2015), стипендіат програм Верховної ради України та Президента України, сертифікований спеціаліст Interpol у галузі ідентифікації осіб у випадках масових катастроф (Рейк’явік, 2015). Член Асоціації судової стоматології України, Osteuropa Verein Rechtsmedizin (Німеччина), International Organization for Forensic Odonto-Stomatology (Італія).

Автор 27 наукових робіт (в т.ч., у російських, італійських, німецьких, словацьких, грузинських фахових наукових виданнях), співавтор двох патентів щодо ідентифікації осіб за стоматологічним статусом.

В арсеналі 5 поетичних збірок ("Патетично "Майже все", 2012, "Ти – не 1", 2013, "Інше місто", 2013, "Polyethylenovimena", 2014, "Моя підростаюча зброє", 2016), музичні інтернет-проекти ("Моя особиста передвиборча компанія", 2014, "Рядові та цивільні", 2015, "Let it melt. Last snow on earth", 2016), кліпи, CD-альбоми ("Vok3alu", 2014, "Smert Samuraya", 2015). Учасник творчих тандемів "Feel It" (Вінниця), "Besides" (Ужгород), автор текстів "Втрачаю контроль" (Київ).

0 #