Презентація книжок Юрія Іздрика та Ірини Цілик в Ужгороді

У рамках всеукраїнського туру на підтримку нових книжок письменника Юрія Іздрика та Євгенії Нестерович "Summa" і поетичної збірки Ірини Цілик "Глибина різкості" автори відвідають Ужгород. Супроводжуватиме їх президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев. 

"Упродовж туру ділитимусь, як завше, найсокровеннішим, – розповідає Юрій Іздрик, – проте не очікую якихось надзвичайних ефектів. Пересічно в аудиторії, що налічує сотню людей, від сили 10-15 насправді розуміють, про що йдеться. Тож, якщо дуже пощастить, лише для 2-3 слухачів мої "одкровення" можуть виявитися важливими й потрібними – так каже досвід і статистика. Проте іноді саме заради цих двох-трьох варто пертися на край світу. Тому єдине, на що реально сподіваюся, – відбути тур без втрат і якомога швидше повернутися додому".

Поетка Ірина Цілик додає: "Глибина різкості" – збірка віршів, написаних після довгого неписання. Продихнула – тепер готова читати, бачити, говорити, чути. Відчуваю, що потребую наведення фокусу на різні місця, людей, незаплановані слова та емоції. Тому попереду тур. Схід, захід і все, що посередині. Думка про дорогу і запах нової книжки бентежить, змушує почуватися живою і хоч трохи щасливою…"

Презентація відбудеться 11 травня о 16:00 в Ужгородському прес-клубі.

Більше про проект "Мережа" читайте у матеріалі.

0 #