Презентація книги Вікторії Івлевої “Мандрівка, или Путешествие фейсбучного червя по Украине”

22 грудня у Галереї Ілько відбудеться презентація книги авторки "Мандрівка, или Путешествие фейсбучного червя по Украине".

В рамках ІІХ Мандрівного Docudays UA "Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті" організовує вечір-зустріч-дискусію із відомою російською журналісткою-фотографом Вікторією Івлевою.

Тема дискусії – пропаганда. Як працює пропаганда в Росії. Які реалії у російській журналістиці. Пропаганда, як явище в цілому.

Книга-альбом Вікторії Івлевої – прямий погляд на події без страху та лицемірства. Для українських читачів стане радісним відкриттям, що думки і почуття російського журналіста і фотографа до такої міри збігаються з їх розумінням і болем.

Вікторія – людина, яка вірить не в стереотипи, які розділяють людей, а в рівність всього, що існує. Брехливій пропаганді вона протиставляє власну думку, народжену з досвіду зустрічей із конкретними людьми на Донбасі і в Полтаві, у Києві та Івано-Франківську, у Львові та Житомирі, з розмов із дітьми, чиї голоси та листи звучать лейтмотивом у цій книзі.

Результатом подорожі по Україні весною 2014 стала ця книга – книга про можливість порозуміння та примирення, про готовність просити пробачення, про велику надію та відповідальність.

Про автора:

Вікторія Івлева – московський фоторепортер, журналіст, громадський діяч. Її cвітлини були опубліковані в New York Times Magazine, Stern, Spiegel, Express, Sunday Times, Independent, Die Zeit, Focus, Marie-Claire та ін. У 1991 році фоторепортаж Вікторії Івлевої, зроблений у приміщеннях IV реактору Чорнобильської АЕС, отримав приз "Золоте око" одного з найбільших конкурсів у галузі фотожурналістики WorldPressPhoto. Вікторія знімала Грузію та Вірменію, Афганістан та Придністров’я, громадянські війни у Таджикистані, Карабасі та у країнах Африки. Лауреат премії імені Герда Буцеріуса (Німеччина) и фонду "Свобода слова" (Норвегія) "Вільна преса Східної Європи", премії Союзу Журналистів Росії. Персональна виставка Вікторії Івлевої «Апофеоз війни» демонструвалась в Московському музеї сучасного мистецтва, а потім в Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Києві, Тбілісі.

Вікторія Івлева – одна з небагатьох росіянок, які активно виступають проти війни з Україною, займається волонтерською діяльністю в зоні АТО, в основному вивозом цивільного населення та іншою гуманітарною допомогою.

У грудні 2015 році Вікторія Івлева стала вдруге номінантом премії імені А.Д. Сахарова "За журналистику как поступок" за текст "Заберите ваших зеленых человечков" – щоденник із захопленого Слов’янська.


Довідки: gallery@ilko.ua та +38 067 112 20 29.


0 #