Презентація книги “Смачна країна” з Костянтином Грубичем

Телеведучий відкриє рецепти приготування унікальних українських страв.

Чи знаєте ви, як приготувати "вугільну каву"? А "гартовану юшку" чи "цілющі голубці"? У неділю рецепти простих, а головне недорогих українських страв ужгородцям розповість відомий телеведучий Костянтин Грубич. На відвідувачів чекає кулінарний майстер-клас: телеведучий покаже, як готувати "Царичанські товченики" – козацьку страву, що належить до еротичної кулінарії і сприяє бадьорості духу. Унікальний рецепт повідав лікар-сексопатолог Віктор Єлисаветський з Дніпропетровщини. А ще під час зустрічі Костя презентує свою свіженьку кулінарну книгу "Смачна країна", що вийшла у "Видавництві Старого Лева". 

Впродовж кількох років Костянтин Грубич проводив телезйомки у найвіддаленіших селах та містечках, досліджуючи гастрономічні особливості різних областей України. Кращі кухарі, ресторатори та просто небайдужі гурмани Закарпаття, Львівщини, Донбасу, Тернопільщини, Київщини, Криму вчили ведучого готувати унікальні страви, рецептура яких передавалася з діда-прадіда. Як виявилося, українські кулінарні традиції – дуже багаті, а наша країна справді смачна. Костя жартує, що тепер навіть уві сні із заплющеними очима може розповісти, якою стравою люблять ласувати на Буковині, а яку повинна вміти готувати кожна порядна галичанка.

Унікальних рецептів Грубич не приховує – усі "кулінарні трофеї" виклав на трьохсот сторінках своєї нової книги "Смачна країна", що вийшла у "Видавництві Старого Лева". Тут є фірмові рецепти від знаних українських шеф-кухарів і шедефри народної кулінарії, чимало традиційних призабутих страв, що їх їли українці протягом багатьох століть. "Смачна країна" містить не лише опис страв, а й показує багацтво культури різних куточків України. Мальовничіше про українські кулінарні традиції писав хіба що Іван Котляревський у "Енеїді". Тож запрошуємо всіх охочих в "Децу у нотаря" до спілкування та смакування разом з Костею Грубичем.

Читайте також:

0 #