Презентація книги “Острів Sziget або Труселя Iggy Попа”

– Дорогі друзі, ужгородці та сігетчани. Нарешті відбудеться презентація напівфестівального роману "Острів Sziget або Труселя Iggy Попа". Книга вийшла в офігенній якості – обкладинка, фотки, папір, шрифт – все суперське. Ну, самі побачите. Розповім, як книга готувалася до виходу, розповім пару історій, почитаю щось. Там же, природно, можна буде купити книгу і отримати автограф. Всіх чекаю, буду радий побачитися. А для тих, хто не в курсі, про що книга, даю фрагмент анотації:

Отчего в мозгу погибают клетки, ответственные за Rock`N`Roll? Что написано на футболке Красной Шапочки? Как правильно произносить слова «князь подлецов»? Для кого Гитлер исполняет песню I Just Called To Say I Love You? Может ли экстрасенс днём с открытыми глазами найти коноплю у себя дома? Чего не стоит делать с голыми немцами на фестивале Sziget? Кого катает Будда на своём Harley-Davidson? Как выглядят венгерские ангелы? Чем закончилась битва между Ozzy Osbourne-ом и Лениным? Кто пользуется труселями Iggy Попа в гастрономе №12? Как зовут невесту Римского Папы?

На всі ці та безліч інших запитань ви отримаєте чесні відповіді в напівфестивальному романі "Острів Sziget або Труселя Iggy Попа" by Bandy Sholtes. Роман заснований на реальних подіях і двадцяти роках фестивального досвіду.

Іншими словами – якщо ви бували на фестивалях і концертах, якщо ви не проти випити і поговорити про музику, якщо вас цікавлять історії про живих і мертвих музикантів, якщо ви знаєте або, тим більше, не знаєте, що таке Sziget – ця книга для вас, – розповідає Bandy Sholtes.

Фото: Сергій Мазур

0 #