Презентація книги Олексія Чупи “Вишня і Я” в Ужгороді

На презентації книжки Олексій Чупа розповідатиме про дітей і дорослих, відданість і страх, літо і дощ, Велетня і вишневу кісточку, помаранчі і метеликів… Книжка Чупи "Вишня і Я", що описує чарівність та прикрощі дитинства, нещодавно вийшла у "Видавництві Старого Лева". 

"Вишня і Я" неабияк здивує читачів, які відстежують тврчість Олексія Чупи. Автор таких книжок, як "10 слів про Вітчизну", "Бомжі Донбасу", "Казки мого бомбосховища", "Акваріум" написав неймовірно зворушливу і дуже камерну повість.

– Це – історія покинутої дитини і самотнього чоловіка, – каже Олексій. – І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв (Ярчика та 6-річної Вишні) є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді, цей свій текст я найбільше люблю, бо у ньому не змушений був писати про політичні/соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя.

Як саме писалася ця книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія у Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця – письменник розповість ужгородцям під час презентації.

0 #