Презентація дебютного альбому ONUKA у Львові

13 грудня у клубі EVENT HALL КІНО відбудеться концерт-презентація альбому гурту ONUKA – нового проекту Євгена Філатова (The Maneken) та екс-вокалістки Tomato Jaws і KOOQLA Нати Жижченко. Альбом також називається ONUKA і складається з десяти композицій англійською та українською мовами. У дебютну платівку увійшли і треки When I Met You, Look, Misto, Time, виданні раніше на EP Look. На концерті альбом буде зіграний повним складом гурту – вокал, клавішні, електронні ударні, два тромбона, валторна та бандура. 

Євген Філатов і Ната Жижченко неодноразово працювали над спільними композиціями – The Maneken робив кілька реміксів на треки Tomato Jaws, а Ната записала партії сопілки та дуети з Євгеном для альбомів The Maneken.

Ідея зробити повноцінний спільний проект обговорювалася давно, але втілилася в життя лише влітку 2013 року, коли артисти приступили до запису дебютного синглу Look. Євген став основним композитором и саундпродюсером проекту, а також виконав партії ударних, баса і клавішних, а Ната взяла на себе лірику, основний вокал і партію сопілки.

Прем’єра відео Look відбулась наприкінці грудня 2013 року. Режисером кліпу став сам Євген Філатов (The Maneken).

Ната Жижченко: 

Довгі роки я мала мрію – використати традиційні українські музичні інструменти та мелодику народної музики в своїх композиціях. Мені здавалося, що етнічні елементи збагатять електронну музику, зроблять її звучання більш глибоким, і, у той же час, близьким великій кількості людей. Хочеться, щоб молодь перестала сприймати народну музику, як прадавні сільські співи. Хочеться, щоб ми усі відчули зв’язок з нашою стародавньою музичною культурою. Ми хочемо надати їй новий імпульс, повернути їй актуальність за допомогою електронних аранжувань. Ми адаптуємо українську музичну традицію до саунду 21-го століття.

Євген Філатов:

Ми з самого початку писали композиції двома мовами – українською та англійською. З одного боку ми, звісно хочемо, щоб молодь нашої країни полюбила ONUKA. Але у той же час, ми налаштовані продемонструвати красу українського мелосу усьому світу. Ви навіть не уявляєте наскільки сучасно може звучати бандура та сопілка! А європейські слухачі, скоріш за все, взагалі не знають, що такі інструменти існують. Ми їх просвітлимо. (посміхається)

Назва проекту ONUKA – це шана дідусю Нати Олександру Шльончику, видатному майстру-виробнику музичних інструментів, серед найбільш відомих робіт якого реставрація кобзи, що належала Т. Г. Шевченку.


Подія у Facebook. Квитки на kasa.in.ua

Офіційні представництва в Інтернеті: onukamusic.comyoutube.com/onukaofficialfacebookvk.comsoundcloudvimeo.


0 #