Презентаційний вечір “Свято від А до Я” від “Нашої Файти”

"Наша Файта" та гостинний двір "Чарда" запрошують на презентаційний вечір "Свято від А до Я". У програмі: цікаві майстер-класи, живі виступи колективів, представлення найкращих святкових послуг нашого краю та розіграш цінних призів.

– "Наша Файта" – це не тільки мультик та інтернет-передачі. Ще ми даруємо людям радість та щастя на різних святкових заходах. Ми – це велика команда юних і креативних людей, які на сьогодні надають всі необхідні послуги для вдалого свята. Саме вмінням та якістю цих послуг ми б і хотіли поділитись з тими, хто планує свій особистий святковий вечір. Чи то велике весілля, чи день народження, чи корпоратив компанії.

А ще у нас є багато талановитих друзів, які не один рік своїми особливими вміннями вражають закарпатського глядача. Тут і танцювальні колективи, і фокусник, і театр вогню, і художники, і декоратори. В компанії з цими партнерами ми і створюємо захід "Свято від А до Я".

Головне завдання навчити відвідувача організовувати своє свято самому. Це ніби один великий супермаркет, гуляючи по якому, ти обираєш те, що сподобалось.

Окрім знайомства з розважальною програмою, ми покажемо відвідувачам основні тендеції в оформленні святкового залу, технічного спрямування та проведемо серію майстер-класів на цікаві теми.

Завітавши на наше свято ви автоматично стаєте учасником розіграшу більше 10 цінних призів, серед яких політ на повітряній кулі, ведучий на ваше свято, індивідуальний мультик про вас. Будемо раді бачити всіх шанувальників нашої творчості та тих, хто хоче навчитись створювати свято, – каже один із засновників "Нашої Файти" Михайло Карпенко.

Varosh

0 #