Прем’єра вистави “Справді” від обласного угорського драмтеатру

16 жовтня у залі Закарпатського обласного угорського драматичного театру (Берегово, вул. Мукачівська, 1) господарі сцени представлять своє нове творіння під назвою "Справді". Вистава на дві дії створена за мотивами творів класиків угорської літератури – Шандора Броді, Гейзи Гардоні, Ференца Молнара, Фрідєша Карінті. За визначенням самих театралів, жанр вистави – "гра життя".

"Кохання. Яким воно є та яким могло би бути. Наші мрії про нього і реальність, із якою ми зіштовхуємось. Ми граємо любов на сцені, але чи здатні ми відчути її в реальному житті? Де ж та межа між театром та справжнім життям? Рефреном до вистави звучать слова Шандора Петефі про "Свободу і любов". Як ці два поняття співвідносяться між собою? Чи обов’язковим є вибір між ними? У фіналі вистави мрії перетворюються на бездомних янголів…", – інтригують постановники.

Драматург – Аттіла Ек, асистент режисера – Віктор Івашкович, режисерське втілення, декорації-костюми-хореографія – Естер Деві Біро. Головний режисер театру – Аттіла Віднянський.

0 #