Polyana Music Festival Pre-Party

Цієї суботи, 3 вересня останній цього року мистецький захід на даху видавництва "Закарпаття" в Ужгороді. Це буде pre-party до музичного фестивалю "Polyana Music Festival", який стартує 9 вересня під відкритим небом у селі Поляна.

На даху гратимуть DJ’s VIBES, TJ & FRIENDS. На вечірці розіграють квитки на open air у Поляні, створять арт-луки для повного занурення у атмосферу Карпат, також буде спецпрайс на квитки.

Якщо у вас уже є квитки на open air у Поляні, то для вас вхід на дах безкоштовний.

Приходь підтримати тему створення локальної, Закарпатської сцени на Поляні. Огранізатори MOST EVENT, ГО "Культурна ініціатива Коло", Культурна платформа Закарпаття, Креативні індустрії територій.

"Зміни відбуваються практично в усіх сферах життя країни, але найпотужніше — у горизонті мистецтв. Саме культура першою піддається впливу процесів, що витають у повітрі та народжують нову атмосферу майбутнього України. Не зважаючи на економічні складнощі, сакрально-духовна складова суспільства, розвивається нестримно і завдяки цьому з’являються усе більш якісно цікаві музиканти, дизайнери, художники, але великі фестивалі не помічають їх і роблять акцент на відомих виконавцях", — кажуть організатори.

0 #