Показ колекції “LIBERTANGO” від Вікторії Гресь

Вікторія Гресь є одним з найуспішніших дизайнерів в Україні. Будинок моди Victoria Gres сьогодні це три майстерні, якими особисто керує дизайнер. Майстерню в Ужгороді було відкрито в 1992 році і саме вона стала початком роботи Вікторії в фешн-бізнесі. Вона донині відіграє дуже важливу роль в житті будинку моди – всі нові колекції за традицією відшиваються саме в Ужгороді.

Через 20 років після першого показу в своєму житті, дизайнер знову дарує можливість місту, в якому все починалося, першому побачити свою нову осінню колекцію "LIBERTANGO". Кожен показ Вікторії – ціла подія для Закарпаття і дизайнер вирішила зробити такі покази традицією в якості подарунка улюбленому місту. Режисер заходу Олексій Залевський, з яким Вікторія Гресь співпрацює багато років, обіцяє гостям незабутній вечір і багато нових вражень.

Колекція LIBERTANGO поза модою – на кожен день і будь-який випадок. Жінка сама вибирає який образ у неї буде сьогодні – пристрасною, ніжною або владною. Вона любить і одягається для себе, відчуває свободу і відкриває нові кордони.

Цілісні образи, ідеальні для осінньо-зимового періоду, багатошаровість і сексуальність – все це ідеально доповнить або оновить гардероб в майбутньому сезоні.

Спонсори: Етно-велнес готель "УнгварЪскій", готель "Прага", готель "Летючий голландець", Ужгородський коньячний завод, Львівська майстерня шоколаду.

Партнер: TEZ Telecom.

Інформаційні партнери: "Тиса-1", "М-Студіо", "Уж-інформ", Varosh, 0312, радіо "Версія", Корзоньюс.

Фото: Андрій Саримсаков

0 #