Персональна виставка Раїси Глюк у Виноградові

23 січня у виставковій залі галереї «Імпасто» у Виноградові відкрилася персональна виставка живопису Раїси Глюк, дружини відомого закарпатського художника Гаврила Глюка.

На виставці представлені близько сорока робіт художниці. Як розповів засновник Благодійного фонду імені Гаврила Глюка Йосип Гомокі, це твори різних періодів творчості художниці, починаючи з 1965-го і закінчуючи 1995-м роком.

За словами Й. Гомокі, Раїса Глюк не мала художньої освіти і малювати розпочала доволі пізно – приблизно після 50-ти років. Першим, хто її спонукав до творчості, був чоловік – Гаврило Глюк. Він же був її головним наставником.

У творчості Р. Глюк переважали натюрморти – саме їх і презентували у галереї «Імпасто». Всі представлені на виставці роботи виконані олією – художниця все життя використовувала виключно цю техніку. Мистецтвознавці зазначають, що роботи художниці сповнені теплотою, ніжністю, жіночністю.

Як розповів онук художниці Олександр Александров, це перша експозиція Раїси Глюк і її вже презентують втретє – восени минулого року вона була в галереях Тячева та Хуста.

Всі роботи представлені з приватної колекції родини Г. Глюка.

Виставка Раїси Глюк у галереї «Імпасто» триватиме до кінця лютого.

Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

0 #