Перший міжнародний відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів

26-29 вересня в Ужгороді за підтримки «Клубу 4 лапи» відбудеться Перший міжнародний відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. До участі залучають різні структури, де є кінологічні служби. Це, зокрема, прикордонники, МНС, пенітенціарна служба, Національна гвардія.

Кінологічні команди представлятимуть сім країн Європи: Молдову, Білорусь, Польщу, Словаччину, Румунію, Чехію та Угорщину.

Учасницями від Закарпатської поліції стануть три німецькі вівчарки: Альфа з Ужгорода та Келлі і Дейзі з Мукачева. З ними працюють кінологи Іван Лишанич, Михайло Турін і Наталія Мацур.

Змагання відбуватимуться на футбольному полі комплексу «Камелот» у селі Кам’яниця неподалік Ужгорода.


27 вересня на Народній Площі в Ужгороді відбудеться урочисте відкриття Чемпіонату. В цей день кінологічні команди також долатимуть перешкоду у 200 м і змагатимуться з комплексу вправ загальної підготовки.

28 вересня в урочищі Золота Гора на собак чекають змагання з комплексу вправ спеціальної підготовки.

29 вересня у «Камелоті» учасники затримуватимуть умовних правопорушників. У цей день відбудеться оголошення результатів і урочисте нагородження переможців.


Організатор – Кінологічний центр Головного управління Національної поліції у Закарпатській області. Офіційний партнер – «Клуб 4 лапи».

0 #