Перегляд стрічки “Тетро” Френсіса Форд Копполи

— "Кінозал ім. Стенлі Кубріка" пропонує до перегляду стрічку "Тетро" (2009) Френсіса Форд Копполи. Повертаємось до живих класиків і стовпів світового кінематографу. Якщо говорити про Копполу, то найголовнішими його роботами, звісно, є трилогія "Хрещений батько" та військова драма "Апокаліпсис сьогодні". Цих двох робіт вистачило б, щоб добре зарекомендувати себе для сінефілів. Але насправді — це майстер з тої когорти бунтарів Голлівуду, які ніколи не опускають рук і кожну свою роботу доводять до кінця, навіть якщо для цього треба було продати власний будинок і грати в Ва-Банк, що не раз траплялось в житті Френсіса.

У 2007 році в столиці Аргентини у режисера вкрали комп’ютер, де був сценарій "Тетро". Проте злодії так і не змогли його нікуди продати, а сам режисер змушений був писати все заново, змінюючи походу першочергові напрацювання. Опісля він назвав цю роботу найкращою і дуже особистою.

"Тетро" — фільм про те, що в кожній сім’ї є таємниці. Головний герой Анжело тікає з будинку, аби стати письменником. Через якийсь час в Буенос-Айресі його знаходить рідний брат. Потайки прочитавши незавершену п’єсу брат думає, що в ній йдеться про їхню сім’ю, але правда завжди глибша і страшніша… 

Фільм чорно-білий, триває 2 години. В головних ролях Вінсент Гало та Кармен Маура, — розповідає організатор показу Олексій Уманський.

0 #