Перегляд стрічки “Найщасливіший день в житті Оллі Мякі”

"Кінозал ім. Стенлі Кубріка" пропонує до перегляду фінську стрічку "Найщасливіший день в житті Оллі Мякі" (2016) режисера Юхо Куосманена.

– Про це кіно дізнався від кінокритика Андрей Плахова, книги і блог якого раджу читати кіноманам і тим, хто хоче слідкувати за фестивальними роботами. Фінський кіноматограф у мене асоціюється переважно з роботами Акі Каурісмякі, сповнених своєрідним гумором і холодним ритмом. А тут на горизонті засяяла зірка новачка Куосманена, який отримав за боксерську сагу канську пальмову гілку в категорії "Особливий погляд". Стрічку придбали для показів 25 країн.

Сюжет: Оллі Мякі боксер з провінції, який нелегками кроками іде до свого тріумфу. От-от на нього чекає найголовніший бій в його житті за звання чемпіона в напівлегкій вазі з темношкірим опонентом зі США. Незважаючи на славу, що впала на нього, Оллі готується до бою і намагається максимально сконцентруватись на поєдинку, та є один нюанс, який заважає – дівчина Рая. Виявляється, закоханість максимально заважає спорту, – кажуть у кінозалі.

Після показу – обговорення стрічки.

0 #