Перегляд стрічки “Любов” Ґаспара Ное

—"Кінозал імені Стенлі Кубріка" пропонує до перегляду стрічку "Любов" (2015) Ґаспара Ное. В історії кіно, це перший фільм "для дорослих" зроблений в 3D. Шкода, що в "Кінозалі…" не має можливості переглянути його в подібному форматі. Та все одно цікаво, що там такого в цій картині, що показували її по цілому світу виключно не раніше ніж 22:00. А десь і зовсім заборонили демонструвати.

Сюжет такий, що двоє молодих людей кохають одне одного. Проте з часом вони розуміють, що мають спільне бажання зайнятись сексом втрьох. Задля втілення подібного плану вони запрошують до себе в ліжко біляву сусідку. Після реалізації заповітної мрії в їхньому житті починаються драматичні моменти.

Що стосується режисера, Ґаспар Ное відомий широкому загалу драмою "Незворотність" з Венсаном Каселем і Монікою Белуччі, що зіграла жінку, яку 15 хвилин в підземному переході ґвалтував маніяк. Тоді він вразив відкритою жорстокістю, зараз він провокує нас дивитись на Любов, що не існує окремо від сексу, до того ж гіперболізованого. Тим, кому не має 21 року, вхід на перегляд заборонений, — каже організатор показу Олексій Уманський.

0 #