Перегляд стрічки “Легенда про Каспара Хаузера” (2012)

"Кінозал імені Стенлі Кубріка" пропонує до перегляду стрічку італійського режисера Давіда Манулі "Легенда про Каспара Хаузера" (2012).

– Це сюрреалістичний техно-вестерн. Хоча, якщо чесно, від вестерну тут є лише один ковбой, і той більше нарко-барига, ніж мешканець диких прерій, що їсть боби і ходить на родео. Мене зацікавив цей фільм музикою, її значно більше, ніж діалогів і вона суто електронна, монотонщина, що створює атмосферу. Весь аудіоряд до кіна створив Dj Vitalic він же Паскаль Орбе. 

Щодо сюжету, то важко щось сказати, бо це адаптація історії про Каспара Хаузера. Якщо вірити німецьким легендам, то це був чоловік, якого знайшли в одному з підвалів Нюрнберга. На свої роки він був нерозвинутим і говорив тільки декілька фраз. Він став об’єктом уваги медиків і місцевої богеми. Одні вважали його екстрасенсом, інші навпаки недооцінювали. В будь-якому випадку через рік після своєї появи на люди Каспара вбив хтось невідомий. Але в нашому разі, його грає жінка – Клаудія Джеріні, що більшість кіна ходить топлес. Думаю, треба абстрагуватись від всього і зрозуміти цю техно-історію, пропустивши музику через себе. На перегляд допускаються ті, кому вже є 18 років, – каже організатор перегляду Олексій Уманський.

0 #