Перегляд фільму “Земляни” (Earthlings)

– Одного разу Пол Маккартні сказав, що якби на скотобійнях були прозорі стіни, то всі люди на планеті були б вегетеріанцями. І він має рацію, адже більшість з нас "отримує" м’ясо вже гарно упаковане, чи то підсмажене та приправлене спеціями і соусами. І ніхто не бачив як вбивали тварину. Тим паче, мало хто з нас особисто вбивав тварину. І у 99% людей на це б не піднялася рука. Але тим паче купуючи тваринні продукти, ви самі стаєте співучасником злочину, створюючи попит на такий жорстокий промисел.

Ми зараз багато нарікаємо на жорстокість влади, але самі щодня не краще, ба навіть гірше ставимося до братів наших менших. Ферми та скотобійні по жорстокості можна легко зрівняти з фашистськими концтаборами. Та закон "Що посієш, те й пожнеш", ніхто не відміняв. Тож давайте починати з себе і не нарікати на жорстокість інших. І якщо ви хочете знати правду, що стоїть за шматком ковбаси на вашому вранішньому бутерброді, що стоїть за вашим новим кремом для обличчя чи тепленькою шубкою з натурального хутра, то приходьте на фільм "Земляни" (Earthlings).

NB! Вагітним, людям зі слабкою психікою та дітям до 18-ти років перегляд протипоказаний, – кажуть організатори перегляду стрічки.

0 #