Перегляд фільму “Стрілочник”

– "Кінозал ім. Стенлі Кубріка" пропонує до перегляду фільм "Стрілочник" (1986) голландського режисера Йоса Стелінга. З самого початку дуже хотілося подивитися це кіно в якомусь депо, або кафешці в Ужгороді, біля залізничних колій. Проте організувати шось подібне виявляється не просто. Тому традиційно кіно дивитися будем на Духновича, 25 – в стінах "Кінозалу".

Стрічка розповідає про героя, що живе на залізничних коліях, він працює стрілочником. В його спокійному житті, де частіше за все він спілкувався з листоношою, машиністом і його помічником одного дня з’явиться жінка. Відтак почнеться якась любовна історія. Взагалі-то цей фільм за жанром – драма. Проте я бачив декілька робіт Стелінга і в нього супер круте почуття гумору, то ж має бути цікаво.

Аби певною мірою налаштуватись на залізнодорожну тематику пропоную перед початком кіна послухати платівку Вагоновожатых "Wasserwaage", а також переглянути декілька робіт фотографа Слави Андрушека. У нього є ціла серія фоток людей в електричці, автор сам обрав краще і змонтував 4-хвилинне слайд-шоу, – каже організатор показу Олексій Уманський.

0 #