Перегляд фільму “Готель Гранд Будапешт”

Цього тижня в Мукачеві та Ужгороді вже традиційно відбудуться безкоштовні кіноперегляди організовані ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття".

В четвер на набережній річки Латориця, поблизу парку Горького в Мукачеві та в п’ятницю, поблизу ТРК "Тиса 1" на набережній річки Уж, запрошуємо жителів та гостей міста приєднатися до перегляду стрічки "Готель Гранд Будапешт", початок сеансу о 21.30. Режисер та автор сценарію — Вес Андерсон. Сценарій написаний під впливом творчості Стефана Цвейга. У головних ролях — Ральф Файнс, Тоні Револорі та Сірша Ронан.

"Як ви вже знаєте, ми трохи розширили географію наших показів, і тепер кіно просто неба можна переглянути не лише в Мукачеві, а й в Ужгороді. Ужгородці досить позитивно сприйняли ініціативу, щоразу до нас долучається більше глядачів, ми чуємо позитивні відгуки. В свою чергу, хочемо подякувати глядачам за підтримку, та набережну, що лишається без сміття після переглядів. Цього разу вже традиційно глядачі самі обирали стрічку для перегляду з запропонованих нами, шляхом голосування у соціальних мережах. Отже, до зустрічі на наших кінопереглядах. Не спізнюйтесь, беріть з собою підстилки для сидіння, засоби від комарів, гарний настрій та справжніх друзів!", — розповів організатор кіновечорів, голова ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття" Денис Соболь.

0 #