Освітньо-наметовий табір “A.L.L. RightS” на Закарпатті

Цього літа молодь з усієї України матиме знову можливість провести незабутній тиждень на освітньому наметовому таборі "A.L.L. RightS", який вже в третє проходитиме в с. Кам’яниця Ужгородського району, з 9 по 14 серпня.

Організатори заходу, незмінно, молодіжна організація "Фундація регіональних ініціатив". Яка вже неодноразово доводила, що неформальна освіта це не тільки дуже корисно, але й цікаво, і, навіть, весело, особливо в компації активної молоді.

– Як зажди ФРІ-табір "A.L.L. RightS" буде вас дивувати виступами найкращих тренерів та спікерів, з теми прав людини. Крім лекцій та тренінгів на таборі будуть тематичні ігри, нічні ватри, пісні підгітару, перегляди фільмів та ще багато цікавого. Тут вас не просто навчать, як захи?щати свої права чи як співлуватись з поліцією. Саме тут ви можете знайти друзів з усієї країни, поспілкуватись з успішними людьми і дізнатись секрети їх успіху, відкрити для себе права людини. Обережніше, бо ці 6 днів можуть змінити вас і ви будете раді цьому, – кажуть організатори.

– Табір "A.L.L. RightS" – це можливість для молоді у форматі відпочинку, знайомств, розмов та ігор отримати важливі та необхідні для вільної і свідомої людини знання. Адже, знати свої права та вміти їх захищати – це обов’язок кожного з нас. Усі великі зміни, у тому числі й державні, починаються зі змін самої людини, тому вчитися і розвиватися потрібно весь час. Молодь – рушій змін. Свідома молодь – рушій позитивних і прогресивних змін, – каже Юлія Дуб, засновник проекту.

Гасло ФРІ-Табору "A.L.L. RightS" – Activism, Law, Liberty – активність, право, свобода, – саме цьому і будуть навчати учасників табору.

Більше інформації на facebook. Посилання на анкету реєстрації.

0 #