Нове шоу “Lords of the Sound”

Симфо-рок-оркестр "Lords of the Sound" розпочне друге Всеукраїнське турне з новою програмою "100% SOUNDTRACK HITS. PART 2".

"Lords of the Sound" стрімкими темпами завойовує любов і визнання істинних поціновувачів прекрасного по всій Україні, збираючи аншлаг за аншлагом. Не став виключенням і Ужгород.

1 жовтня відбувся виступ "Lords of the Sound" у нашому місті, і тепер чимало прихильників цього колективу чекають нової програми тут, на Закарпатті.

"Lords of the Sound" – це 26 обдарованих, найталановитіших і відданих своїй справі музикантів.

У Києві музиканти презентують свою нову програму вже 14 листопада, і саме цим концертом розпочнеться тріумфальна хода "Lords of the Sound" Україною. Вимогливій публіці будуть представлені саундтреки з наступних фільмів: "Майстер і Маргарита", "Турецький гамбіт", "П’ятий елемент", "Джанго звільнений", "Одного разу в Америці", "Паганіні – скрипаль диявола", "Місія нездійсненна", "Ідентифікація Борна"," Реквієм за мрією " і багато інших.

Нова програма концерту – це чудовий екскурс у минуле, майбутнє і сьогодення під звуки флейти, скрипок, гітари, барабанів і багатьох інших інструментів в живому виконанні оркестру. Однак глядачі не тільки почують улюблені композиції в симфонічному виконанні, але ще й побачать найяскравіші сюжети світового кінематографа на величезному екрані. Унікальний відеоряд буде доповнювати музику, яка підкорюватиме серця мільйонів глядачів знову і знову. І як першого разу – дві години кіно-музичного задоволення – гарантовані.

15 лютого 2015 року – саме цього дня почути і побачити нову програму "Lords of the Sound" – "100% SOUNDTRACK HITS. PART 2" зможе закарпатський глядач. Концерт відбудеться в Ужгороді в облмуздрамтеатрі (вул. Льва Толстого, 12).

Організатори і музиканти вже сьогодні запрошують вас провести вечір 15 лютого разом. І, звичайно, отримати величезне задоволення від музики, яка захоплює, єднає, від якої, незважаючи ні на що, виростають крила.

0 #