Найгучніший фестиваль весни — LIVE in LVIV

На сцені Палацу Спорту "Україна" для вас виступлять Танок На Майдані Конго (ТНМК), С.К.А.Й., O.Torvald, Epolets, Fontaliza та ПЛЕСО.

LIVE in LVIV — це нова музична традиція Львова. Фестиваль, який об’єднає не лише давно улюблені гурти, але й відкриє для багатьох маловідомі українські групи. Хедлайнерами заходу стануть ТНМК — харизматична суміш жанрів від репкору з джазом до хіп-хопу з фанком. Крім улюблених старих хітів танки потішать слухачів, і роботами з останнього альбому "Дзеркало" — гострого та влучного.

Ще один знаний гурт С.К.А.Й., серед 4 студійних альбомів, останній з яких "Край Неба" вийшов в 2014 році, всі знайдуть особливу пісню для себе. O.Torvald з незмінним лідером Женьою Галичем, як завжди шалені та емоційні, з новим звучанням старих треків та альбомом "Ти є".

Вагомою частиною фестивалю будуть виступи груп, які вже неодноразово називали "відкриттям року". Ми залишимо музичним критикам вправлятися в епітетах до молодих гуртів, які виступлять на фестивалі. Адже талановиті, перспективні, непересічні, та головне, українські — це все про них, про Epolets, Fontaliza та Плесо. Одеські хлопці з Epolets не обмежують мовами, їхні пісні можна почути, як українською, так і англійською з російською. Альтернативна музика з візаві Львова — Донецька від гурту Fontaliza, звучання, яких в повній мірі відкривається лише наживо. Легенди львівської інді-сцени, музична формація Плесо, екс-гурт Далай Лама, з непідробно фірмовим звучанням.

Почуй це все наживо на першому сезонному фестивалі у Львові.

Незалежно від погоди за вікном, декілька раз на рік нас об’єднуватиме якісна музика та енергія живого звучання кращих гуртів української сцени.

Квитки в мережі kasa.in.ua.

0 #