Музичне шоу “Mantra Diving” від гурту “AtmAsfera”

10 вересня у галереї ІЛЬКО гурт "AtmAsfera" представить свій новий проект-перформанс "Mantra Diving" – інтерактивне шоу, в якому кожен глядач стане учасником гурту, виконуючи разом з музикантами древні санскритські тексти – мантри.

– "Mantra Diving" – це ковток свіжого повітря для жителів великих міст. Абсолютно новий формат на українській музичній сцені, в якому поєднались музика, стиль і древні тексти на санскриті – мантри. Співаючи мантри, глядач зможе піднестись над буденністю й тривогами, а чуттєві мелодії огортатимуть, створюючи незабутню атмосферу спокою та невагомості, – кажуть організатори.

"Звук має надзвичайно великий вплив на нас, а трансцендентний звук має надзвичайно великий позитивний вплив на нас і на все, що нас оточує, він приносить любов та радість". Калінді, AtmAsfera.

"Трансцендентний звук дійсно має силу змінити наші серця і вплинути на мир у світі". Ямуна, AtmAsfera.

"AtmAsfera" – це world music й indi­-звучання з живою арфою, флейтою, мандоліною, фісгармонією, елементами електроніки й упізнаваними оксамитовими вокалами Калінді та Ямуни. Унікальність гуртові надають тексти – древні мантри на санскриті – найстарішій мові, відомій людству. "AtmAsfera" побувала з концертами у більшості країн Європи, а також в Індонезії та Казахстані. Музиканти підкорюють глядачів не лише музикою та стилем, а й ідеєю гуманізму. "World music – World Peace" – ідея, котру гурт намагається донести публіці в кожній своїй композиції.

0 #