Мукачівський напівмарафон

– Над організацією вже працює команда, але потрібен кожен з вас! Потрібні волонтери, медійники, дизайнери, люди з організаційними здібностями, консультанти у різних сферах, любителі спорту і просто небайдужі. Попереду величезна робота та відповідальність. Але разом з тим, ми з вами маємо реальну можливість на ділі довести наше спільне прагнення кращого майбутнього.

Я не стану говорити про важливість масового спорту. Кожен з нас розуміє, що інвестуючи в спорт свої сили, час, фінанси ми інвестуємо в наше спільне майбутнє. Таким чином від кожного з нас залежить здоров’я нації, а разом з тим те наскільки сильним, заможним та правогенеруючим наш народ буде в майбутньому. Як правило здорові та сильні люди більш схильні по-справжньому радіти життю, досягати своєї цілі, – каже ініціатор напівмарафону Денис Соболь.

В програмі змагань класична дистанція напівмарафону для підготовлених спортсменів, та дистанція у 10 кілометрів для менш досвідчених шанувальників бігу.

Крім того, у форматі бігового клубу, разом з тренерами, досвідченими спортсменами та лікарями розпочнуть безкоштовні тренування та консультації для всіх охочих долучитися до забігу та спорту в цілому. Починаючи з Мукачева, організатори планують охопити всю область.

0 #