Моновистава в стилі стендап “Про що мовчать чоловіки” | Ужгород

Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр, Ужгород, вул. Л. Толстого, 12 27 Січня 2020 19:00

Ось, що пишуть про виставу організатори:

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать – це взагалі окрема розмова!

“Про що мовчать чоловіки” – це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена “Olivier Awards” і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.

Унікальна моновистава у жанрі стендап – захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету – примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

0 #