Міжнародний науковий симпозіум на тему “Мистецтво як інкубація” в замку Сент-Міклош

Головний доповідач та фасилітатор Бернд Крафтнер — доктор медицини, митець та дослідник. Вивчав медицину та працював як кінематографіст. Засновник дослідницької групи “Shared Inc.” (Дослідницький Центр Спільної Некомпетенції). Викладає у Віденському Університеті Прикладного Мистецтва на факультетах Мистецтва та Науки і Цифрового Мистецтва. Реалізував багаточисленні трансдисциплінарні дослідницькі проекти на стику науки, суспільства та мистецтва. У даний час працює над експериментальною публікацією із робочою назвою "Синдром Ахіпелаго 2004-2014/ A Coma-Family-Album"

Ми сподіваємося, що перша спроба зацікавить людей і пройде успішно, то ж ми зможемо продовжити таку цінну співпрацю з паном Крафтнером та його колегами. По суті, у вас є унікальний шанс побувати в ролі студента всесвітньо відомого Віденського університету, тільки за це не треба платити великі гроші (до речі, одними з перших випускників цього закладу були Коло Мосер і Густав Клімт). Доктор Бернд Крафтнер люб’язно погодився прочитати лекцію та провести дискусію та практичну частину.

Чому це симпозіум, а не лекція? Тому що пан Крафтнер, схильний до трансдициплінарних пошуків і викладач ВУЗу, відомого своїми нестардартними підходами, хотів би не просто начитати матеріал, а стимулювати учасників до нових пошуків та дій. Ми очікуємо, що під час симпозіуму ви дізнаєтеся унікальну нову інформацію про європейські підходи до мистецтва, обміняєтеся своїм досвідом, обговорите іноваційні ідеї й дізнаєтеся, як за допомогою мистецтва впливати на людей, — розповідають організатори.

Програма:

До участі запрошують усіх, хто має стосунок до мистецтва – художників усіх напрямків та галузей, мистецтвознавців, істориків та теоретиків мистецтва, філософів тощо.

Всім бажаючим прийняти участь у симпозіумі необхідно заповнити реєстраційну форму.

Мова доповідача – англійська, будуть перекладачі на українську.

Транспорт – самостійно. З Ужгорода та Мукачева курсують маршрутні таксі. 

Стосовно розміщення та харчування звертатись до Оксани Іваник за телефоном +38 066 973 94 49

0 #