Міжнародний хіп-хоп фестиваль “Ghetto Groove” в Ужгороді

У рамках святкування "Сакура-фест", Студія сучасного танцю "Бліц" вдруге організовує Міжнародний хіп-хоп фестиваль "Ghetto Groove". 

– Тут глядачі побачать найкращі танці учасників фестивалю "Ghetto Groove", а це – не тільки харизматичний "Бліц", але й інші провідні команди з України, Угорщини, Словаччини, Румунії, Польщі та Чехії. Окрім командних виступів відбудуться Allstylez батли один на один. Не менш цікавими будуть грандіозні видовища від гостей фестивалю. Небагато і немало: неонове танцювальне шоу "Light Balance LED show" (Дніпропетровськ); Театр вогню Fire Life (Ужгород); перший в Україні підлітковий бойз-бенд "D-Side Band" (Київ) та бітбокс-шоу від чемпіона України з бітбоксу – 2015, Артема KANIFO Щербини (Кривий Ріг), – кажуть організатори.

Вестиме вечірку MC ZOZU (Харків), а музичний супровід забезпечить DJ Vibes (Ужгород).

Для тих, хто вважає сучасний танець невід’ємною частиною життя, організатори фестивалю "Ghetto Groove" пропонують відвідати 5 та 6 травня майстер-класи від найбільш затребуваних, талановитих та надсучасних хореографів у стилі хіп-хоп. Серед них: Дмитро Прісташ, Толу та Нікіта Шевченко.

Фестиваль проводиться за підтримки Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради.

Пригощають – "La Bouche" та "Жива" ведична кулінарія.

Квитки на "Ghetto Groove" можна придбати у касах Закарпатського облмуздрамтеатру (тел.: 050 041 28 55) та в ТЦ "Дастор" (тел.: 099 319 26 20). Вартість квитків у попередньому продажі – 100 грн, а у день фестивалю, 6 травня, – 125 грн.

0 #