Мастер-клас Дмитра Карпачова “Особисті стосунки: як будувати, як не зруйнувати”

– Відомий український психолог і телеведучий каналу СТБ Дмитро Карпачов всього за декілька років роботи на телебаченні встиг сподобатися глядачам всієї країни. До його мудрих порад прислухаються мільйони, адже кожен день молодий телеведучий успішно допомагає сотням людей налагодити їхнє життя. Дмитро вміє помирити сім’ю, в якій вже давно не чутно радісного сміху, може допомогти льотчику, якого вся країна вважала вбивцею довести свою невинність, а також для Дмитра не проблема змусити повірити у себе юну дівчину, яка у свої 16 років вже готується стати матір’ю, – кажуть організатори події.

Народився Дмитро Карпачов в грудні 1978 року в Кіровограді. Будучи школярем, Діма завжди любив читати цікаві книги і допомагати людям. Оскільки у хлопця було велике прагнення до науки, він отримав одразу декілька освіт – вивчав маркетинг у Вищій школі соціології при Академії наук України, а також освоїв психологію і коучинг в Київської асоціації практикуючих психологів і психотерапевтів, МДІ, Європейській асоціації психології, Московському центрі НЛП в освіті, Erickson College International.

Дмитро є майстром-практиком НЛП. Він – сертифікований тренер міжнародної категорії, гештальт-терапевт, коуч, бізнес-тренер. Модератор проекту ЄС "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент". Професійним психологічним консультуванням Дмитро Карпачов займається з 2003 року. Сьогодні він навіть не уявляє свого життя без улюбленого заняття – психології.

На телебачення Дмитро потрапив у 2011 році. Кар’єрні сходи на СТБ для нього почалися з роботи в якості психолога-консультанта на проекті "Правила життя". Вже восени того ж року він став ведучим соціального реаліті-шоу "Кохана, ми вбиваємо дітей", з 2012 року – ведучий програми "Детектор брехні", сімейного реаліті-шоу "Врятуй нашу сім’ю", пост- шоу "Доньки – матері" проекту "Вагітна у 16", а з 2013 – співавтор і ведучий спецпроекту "Прощення".

Дмитро Карпачов впевнений, що професійного психолога повинен відвідувати кожен, з такою ж регулярністю, з якою відвідує стоматолога чи іншого лікаря.

Карпачов уже двічі приїжджав до Ужгороді з тренінгами щодо поведінки дітей. Зараз Дмитро вирішив допомогти сімейним парам. Тому вже в листопаді всі охочі зможуть потрапити на його курс "Особисті стосунки: як будувати, як не зруйнувати".

Квитки купувати можна вже.

0 #