“Марафон написання листів 2013” в Ужгороді

В Ужгороді Марафон проходитиме 6 грудня за адресою вул. Університетська, 14 (УжНУ) та 8 грудня за адресою вул. Волошина, 20 (міська бібліотека, Пасаж). Старт акції о 12:00 6 грудня та о 13:00 8 грудня.

Марафон написання листів – це щорічний захід Amnesty International, який зазвичай відбувається до Дня прав людини (10 грудня). В рамках цього заходу люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними.

"Ми пишемо листи, щоб приділити трохи більше уваги й часу тим, хто цього потребує, та показати нашу небайдужість. Також, таким чином ми здійснюємо тиск на уряди країн, де відбуваються порушення прав людини. За допомогою Марафону ми висловлюємо солідарність із жертвами порушень прав людини та намагаємося реально змінити людські долі", – кажуть організатори.

Ідея марафону народилася у Варшаві. З часом, марафон став всесвітньою акцією, яка щороку проходить у ряді країн Західної Європи, США і навіть в Новій Зеландії і на Бермудах. Цьогорічний всесвітній Марафон буде 14-тим та вшосте проходитиме в Україні.

У Марафоні може взяти участь кожен – учень, студент, учитель, пенсіонер. У цьому році в Україні він триватиме з 6 до 10 грудня.

В Ужгороді буде проводитися в 2 етапи:

Сайт: marathon.amnesty.org.ua 

Контактна особа: Марина Сташина-Неймет 066 945 25 16.

0 #