“Мандрівки Україножера” до Ужгорода й Львова із Семесюком та “Лютою справою”

— Шановні вкраїнці! "Люта справа" бере на себе страшну відповідальність за влаштування (але знімає її — за наслідки) творчих зустрічей добре сумнозвісно відомого митця і всьогознавця, арт-злочинця й вангувателя-віщуна пана Йвана Семесюка в Ужгороді (30 квітня) та Львові (3 травня).

Семесюк в оточенні своїх послідовників, а також просто слухачів, зачитає під чарочку дещо з книги «Щоденник україножера», а також презентує уривки з… але це сюрприз.

А тепер увага для шалених киян, хто легкий на підйом та не ледачий! Хто ще не спланував свята і не хоче протирати штани вдома — маємо місця в автобусі, орендованому саме для поїздки на Закарпаття! Тож хто бажає провести веселу подорож в компанії Івана Семесюка, Олекси Манна, Віті Краця та «Лютої справи» — ласкаво просимо на наш борт! Квітучі сакури, старезні замки, долина нарцисів, привітні городяни — все це, можливо, потрапить до вашої уваги.

Ми всі вирушаємо великим автобусом до Ужгорода з Києва 29 квітня пізно увечері, гуляємо там травневі свята, а потім зраночку трусимо на автобусі до Львова, де знов гуляємо і пізно ввечері виїжджаємо на Київ. Удома — 4-го зранку. Дехто зможе встигнути навіть на роботу без запізнення.

Дорога "Київ—Ужгород—Львів—Київ" коштує 600 грн. Автобус — вже орендований. Ви можете жити у родичів і знайомих, що ще більше зекономить ваші витрати, ае якщо у вас немає місця — можна жити з усіма, проживання — зараз у процесі уточнення цін, але не більше 600 грн. за увесь період. Отже, треба сплатити 1200 грн. за людину.

За деталями — до Андрія Гончарука (+38 067 968 4757) або Романа Лотиша (+38 068 595 2016) або на адресу info@lutasprava.com.

Ще раз нагадаємо — виїзд вже завтра ввечері, 29 квітня! Замовлення приймаються до вечора середи.

Любі співвітчизники — ужгородці та львів’яни! Просимо вас запрошувати до нашої події своїх колег та друзів, бо нам тут в Києві важко зрозуміти, хто звідки, — йдеться у повідомленні організаторів.

0 #