Майстер-класи з айкідо, іайдо та дзьодо у Пилипці

В рамках Традиційного Міжнародного Фестивалю "Айкі ФЕСТ Карпати 2017" у селі Пилипець Міжгірського району провідні фахівці з Європи проведуть майстер-класи та поділяться досвідом з айкідо, іайдо та дзьодо. Захід пройде з 2 по 7 липня на території комплексу "МАГУРА»". 

– Вперше подібні заходи ми почали проводити з 2000 року. Щоразу намагаємося зробити програму більш насиченою та цікавою. Дуже раді, що цього разу участь у фестивалі візьмуть Президент Європейської Федерації Іайдо, майстер 6-го дану Айкікай з Франції – Сенсей П’єр Домінік та фахівець високого рівня з Міжнароднії Федерації Дзьодо – Патрік Орт з Чехії. Ця подія є дуже важливою для тих, хто займається або ж цікавиться східними бойовими мистецтвами. Саме тому майстри своєї справи з’їжджаються звідусіль для взаємного обміну досвідом. Наразі чекаємо гостей з Угорщини, Словаччини, Чехії, Італії та Франції, – каже президент Закарпатської обласної федерації айкідо "Сінаджо", 4 дан айкідо айкікай Юрій Кедик.

Україну ж, окрім Ужгорода, представлятимуть айкідоки з Донецька, Полтави, Києва, Запоріжжя, Харкова, Львова та Сум. 

Охочі отримати більш детальну інформацію або ж зареєструватися для участі можуть звертатися за номерами: 050-673-44-23, 050-821-49-12.

0 #