Майстер-класи у рамках фесту “Ghetto Groove – 2016” в Ужгороді

– У рамках Міжнародного фестивалю "Ghetto Groove – 2016" в Ужгороді 6 травня пройдуть майстер-класи з хіп-хоп танцю. Навчатимуть хореографічній майстерності танцівники, які вважаються кращими та найвідомішими в Україні. І навіть за її межами. Серед них – здебільшого учасники команди "APACHE CREW". Це творче об’єднання професійних танцівників, багато з яких є фіналістами ТБ-шоу "Танцюють всі". Вони не обмежуються одним хореографічним напрямом, а роблять синтез і творчий пошук своїми сильними сторонами. Цей колектив привезе до Ужгорода не тільки цікаві майстер-класи, але й нову роботу – епізод з вистави "Мегаполіс", яку продемонструють 7 травня, о 21:00 в СК "Юність".

Вкотре Студія "Бліц" запрошує до Ужгорода крутезного хореографа Дениса Стульнікова. Він працює далеко за межами України, оскільки про його талант знає чимало творчих людей. До прикладу, останні його роботи – це хореографія для Quest Pistols та Діми Монатіка. Саме тому, вважає керівник ССТ "Бліц" Олена Камінська, не варто нехтувати нагодою повчитися у Дениса Стульнікова.

Отож, 6 травня з 13:00 та в Спорткомплексі "Юність" та 7 травня з 11:00 в "Автоцентрі" (вул. Грушевського, 1) найкращі хореографи України навчать усіх охочіх танцювати гарно та технічно.

7 травня з 21:00 ви матимете нагоду показати, чого навчилися на хіп-хоп вечірці фестивалю "Ghetto Groove – 2016".  

Пригощають – "Eat Me Cafe" та Жива ведична кулінарія. Вартість квитків – 100 грн. Квитки на вечірку можна придбати у касах Закарпатського облмуздрамтеатру. Довідки – за телефоном: 050 041 28 55.

0 #