Майстер-клас з аюрведи в Ужгороді

Ужгородці зможуть навчитися основ індійської медицини аюрведи та дізнаються як ці знання використовувати в щоденному житті.

– Багато хто вважає, що спосіб життя та харчування не впливають на нас. Хоча це впливає навіть на характер людини, на темперамент, і будь-який дисбаланс приводить до порушень і хвороб. Для того, щоб показати як варто піклуватися про себе та близьких, ми вирішили організувати такий семінар, – говорить спеціаліст з аюведи Тарас Зінько.

На майстер-класі кожен навчиться підбирати індивідуальну оздоровчу дієту на основі легких методів самодіагностики. 

Програма семінару:

Реєстрація та подробиці за телефоном 063 109 60 43 або 068 370 43 21. Кількість місць обмежена.

Реєстрація до 27 січня – 120 грн за весь день, після 27 січня – 150 грн. Якщо учасник приведе подругу чи друга – 100 грн. 

Також всі охочі зможуть записатися на особисту аюрведичну консультацію (пульсова діагностика всього організму) – 250 грн.

Ведучий семінару – Тарас Зінько, вегетеріанець з 20-ти річним досвідом та оранізатор курсів здорового харчування в Україні та Польщі протягом 16-ти років.

Довідково про аюрведу:

Ця медицина нараховує понад 5 тисяч років. Основа цих знань полягає у визначенні конституції тіла людини та підтримання її у балансі. Це можна робити за допомогою харчування, режиму дня. Якщо ж у вас уже існує дисбаланс чи хвороба, то аювреда має широкий спектр засобів для лікування та очищення організму – панчакарма. В цій методиці використовують переважно масла у поєднанні з масажем, та травяними натуальними препаратами.

0 #