Майстер-клас Олександра Ляпіна “Фотограф у сучасному мистецтві”

10 липня в Ужгороді відбудеться відкриття мистецької резиденції "Мала Штація". Кожної пори року в однойменний атмосферний заклад на кілька тижнів запрошуватимуться митці, яким буде пропоновано висвітлити місто у своїх проектах. В перший заїзд потрапляють письменники Богдан Задура (Польща) та Олександр Бойченко (Україна).

Як спеціальний гість місто із безкоштовним майстер-класом і творчим семінаром відвідає фотограф, куратор міжнародних виставок і засновник конкурсу "Фотограф року" Олександр Ляпін. Майстер-клас пройде у формі триденного творчого семінару з лекціями і практичними частинами, і кожного з трьох днів (10, 11, 12 липня) починатиметься об 11:00 у мистецькому центрі Галерея Ілько.

Програма творчого семінару:

1 день – Фотографія в системі сучасного мистецтва. Творчий процесс, художнє мислення в сучасній фотографії. Як стати особистістю в мистецтві фотографії. Теорія і практика. Практичні завдання.

2 день – Народження ідеї та втілення. Глобальність в маленькому. Мислення проектами (що таке проект). Просування в світовий арт-простір.

3 день – Дискусії за результатами практичних завданнь. Портфоліо ревю. (Охочі приносять видрукувані роботи для обговорення).

Під час занять слухачі ознайомляться з принципами сучасного творчого процессу, виконають творчі завдання, зможуть подискусувати, щодо подальшого творчого шляху. Під час семінару будуть обговрюватись питання місця вітчизняної сучасної творчої фотографії в культурному контексті України, Європи, світу.

Також на заняттях можна буде ознайомитись з технічним боком фотографії – фототехнікою Canon. На час семінару буде можливість взяти техніку Canon для виконання творчих завдань.

0 #