Майстер-клас “Мистецтво ніжного дотику. Основи тайського масажу для любителів”

– Чи знаєте ви, що тіло теж відчуває голод? Так-так, лише дотиковий. Потреба в тілесному контакті охоплює не тільки сексуальну функцію – вона ще допомагає людині відчути спокій, задоволення, знімає психоемоційне напруження. Тому частіше обіймайте рідних, друзів, тіште себе банею з віником, а також відвідайте сеанс тайського масажу. Завдяки різноманітним прийомам та зміні ритму й сили дотику він чудово тамує тактильний голод і поверне вам відчуття гармонії душі й тіла.

На майстер-класі з тайського масажу ви навчитеся основним масажним прийомам, а також самі зможете насолодитися цим давнім мистецтвом зцілення тіла. Тайський масаж включає як проминання м’язів, так і скручування й розтягування, завдяки чому його ще називають "пасивною йогою". Крім того, він сприяє глибокому тілесному розслабленню, допомагає краще відчувати партнера та й просто є неймовірно приємною процедурою, – кажуть організатори.

Ведуча Ірина Тищенко, засновниця "Sabai Studio", м.Івано-Франківськ, психолог, мандрівниця і просто щаслива жінка. Три роки жила і працювала в таких країнах, як Вірменія, Тайланд, Камбоджа. В Тайланді отримала освіту в школі традиційного тайського масажу та масажу стоп, в місті Паттайя та розпочала приватну практику. Талановита, сильна духом та майстер своєї справи. Вперше в Ужгороді вона поділиться своїм досвідом, і навчить вас по-справжньому відчувати своє тіло.

Що відбуватиметься на майстер-класі?

Для кого це?

В програмі проведення:

Додаткова інформація та реєстрація на майстер-клас за номером телефону: 095 459 94 76.

0 #