Майстер-клас Євгенії Щигрової «Техніка поздовжнього шпагату» ⠀

Ужгород, вул. Швабська, 49 25 Липня 2020

Євгенія – дипломований фахівець в галузі “Фізична реабілітація»; сертифікованний фахівець з функціонального тренінгу, TRX і Power stretching. Засновниця першої і єдиної в Україні школи розтяжки Stretch Education, авторка Інста-марафону #upgradeyourpress; фітнес-експертка і презентер фітнес-конвенції Lviv Fitness Weekend 2015; 2016.

Для кого? Для тренерів групових і персональних тренувань, для розумних клієнтів і тих, хто тренується самостійно. Чому stretching? Регулярні тренування розвивають гнучкість, допомагають стати стрункішою і пластичнішою; покращують поставу, циркуляцію крові та лімфи; уповільнюють процеси старіння в організмі і тонізують м’язи; діють на м’язи розслабляючи, допомагаючи впорається з болем і напругою. ⠀

— Це гарно! Головний аргумент на користь шпагату. Саме через цю красу ми ходимо на тренування стретчинг і відраховуємо см і мм до підлоги, тягнемо носок. Вважається, що шпагат це те, що потрібно для поліпшення кровообігу: профілактика застоїв, позбавлення від суглобових перекосів в області тазу і різних затискачів. Саме для того, щоб прибрати ці перекоси ми, тренери, і вирівнюємо ваш таз в положенні шпагату. Саме для того, щоб виправити дисбаланс в тілі, вирівняти поставу і надати легкості вашій ході ми крутимо, вертимо і дотискаємо. Тому, розтяжка рекомендована кожному! Але, хай шпагат буде приємним бонусом. Не ставте його як основну мету, а розтягуйтеся в задоволення і головне — грамотно, — каже Євгенія Щигрова.

Вартість участі у події 600 грн. Тривалість: 2 години. ⠀

Реєстрація тут.

0 #