Love challenge: новий формат, який вчить формувати гармонійні відносини

Кохання – почуття, це енергія, якою не можна керувати. Але чи насправді це так?

Дівчата Selfmade Woman Network стверджують: "Кохання це звісно магія, але знаючи техніки керування, її можна направити у потрібний напрям для свого щастя".

Ну яка з жінок не задавала собі питання із серії "чому мені подобаються такі погані хлопці", або "чому я не подобаюсь нікому", або "як створити ідеальні відносини". І в той час, поки деякі вважають, що знайти половину та бути щасливою з партнером – це справа випадку, команда Selfmade Woman запускає Love Challenge 1.0, де зібрані реальні техніки по роботі із своїм внутрішніми упередженнями, відношенням до себе, сприйняття партнера, керування своєю енергією тощо.

Як працює Love Challenge 1.0?

Love Challenge – це формат щоденного онлайн тренінгу, що проходить 3 тижні.

Челенж присвячений внутрішньому розвитку. Це не тільки про кохання із партнером, це про любов до себе, до світу. Організатори вважають, що саме гармонізація особистості – це перший крок до створення міцних та щасливих відносин.

Тому Love Challenge поділений на декілька тематичних блоків, що допомагають досягти результату: у першому мова йде про любов до себе та як досягти прийняття своєї особистості; у другому організатори обіцяють допомогти учасницями побороти свої внутрішні упередження, навчитися поєднувати відчуття та думки; а у третьому буде йти мова про відносини з партнером: як навчитися довіряти один одному, турбуватися та чути.

Механіка Love Challenge проста: кожного дня, протягом трьох тижнів учасниці отримують листа із лекціями та завданнями від менторів жіночого розвитку, слухають вебінари від спікерів челенжу, спілкуються у закритій спільноті, де можуть задати хвилюючі питання експертам, поділитися своїми переживаннями, отримати необхідну пораду.

Важливо, що Love Challenge – це зовсім НЕ про те, як вийти заміж, знайти коханого чи створити сім’ю. Це про внутрішній крок до роботи над собою через нові знання та досвід.

Спробувати розпочати роботу над собою дуже просто – переходьте за посилаланням та беріть участь у Love Challenge. Адже розвиток сьогодні – це щасливе майбутнє завтра.

0 #