Літня вечірка у Panorama By Kashtan

Літо. Одягу все менше. Бажань все більше. І, якщо в цей уїкенд ваші бажання не збіглися з можливостями, ми не дозволимо сидіти вдома, коли над вікнами вирує літня туса!

Пляжні коктейлі, дружні бесіди і повітряні поцілунки, добірна музика і по-літньому спекотні танці після заходу сонця.

Саме тут твої вуха пестять різні музичні рішення – від заїжджених попсових треків і модного R’n’B до забійних рок-хітів та електроніки і хауса. Саме тут ти можеш зібратися зі своїми друзями і зануриться в атмосферу цікавих бесід, або ж влаштувати дикий алкотреш, змушуючи барменів готувати смачні коктейлі знову і знову. Саме тут, на терасі, де місто на долоні, тебе чекає захід сонця з легким вітерцем.

Щовихідних з 21:00 → Пре-паті на терасі для того, щоб зібратися разом і випити парочку коктейлів.Тераса відкрита до першої години ночі! А ближче до опівночі в прохолодному приміщенні резиденти підготують улюблені треки:

→ Dj Laci Kovacsh / party star / – приємний російськомовний угорець, прекрасно відчуває настрій танцполу. Той, що робить нічне життя міста трішечки краще.

→ Dj Oleg / гуру всіх вечірок / – музичний редактор нічних подій і денних буднів Панорами. Сім’янин, людина з бездоганним музичним смаком.

→ Entrance: дівчата в сукнях заходять безкоштовно до опівночі, решта платять 50 гривень. Хлопці – 70 (так у нас прийнято).

Іменинникам і щасливим власникам карт – вхід безкоштовний всю ніч.

У клубі діє фейс-контроль і дрес-код. Вхід на вечірку без супроводу дорослих – з 18 років.

0 #