Лекції про сексуальність та сексуальне виховання від Юлії Ярмоленко

19 Липня 2019 - 20 Липня 2019

19 липня, 17.00-20.00 – лекція для батьків дітей від 0 до 10 років “Як і коли говорити з дітьми про секс”. Про найважливіше: безпеку, кордони, гігієну, здоров’я, книжки й фізіологію.

20 липня, 11.00-14.00 – лекція для батьків дітей від 8 до 16 років “Як говорити з підлітками про секс”. Обговоримо усі складні теми: зміни в тілі під час пубертату; доступ до порнографії і що з цим робити; як пояснити концепцію згоди; чому важливо говорити про контрацепцію; кібербулінг, секстінг; і головне – як зберегти довірливі та близькі стосунки в підлітковий період.

20 липня, 15.00-18.00 – “Жіноча сексуальність: знайомство з собою”. Найважливіша лекція для дорослих про комунікацію, взаємоповагу, задоволення, тіло, почуття.

66

Вартість лекцій для дорослих 300 грн, для підлітків 150 грн. 

Реєстрація за телефоном: 050 906 48 26 (Ганна Твердохліб, координаторка зустрічі). Більше тут.


Довідково:

Юлія Ярмоленко секс-педагог, психолог, автор програм із сексуальної грамотності для дорослих і підлітків.

3 роки працювала в міжнародному медичному центрі, який займається вирішенням інтимних проблем (гінекологія, андрологія, проктологія, інтимна пластика). У 2018 році закінчила Школу педагогіки травми, захистилася з проектом щодо попередження сексуального насильства. Має досвід роботи з підлітками з інвалідністю, навчає тренерів по сексуальній грамотності та фахівців для роботи з людьми з інвалідністю. Виступала як експертка в книзі для підлітків “Територія правди. Дорослим вхід заборонений”. Також є співавторкою книг для підлітків та батьків про сексуальну освіту “Підліткам про важливе” та “Мій маленький монстрик” і є авторкою книги “Малечі про інтимні речі” для дітей 4-9 років.

Підвищує усвідомленість в інтимних відносинах, проводить тренінги, лекції, майстер-класи для батьків, підлітків, сімейних пар. Секс-блогер, бізнес-тренер, сертифікований коуч, автор понад 1000 статей на медичну тематику.

Пройшла курс сексології через призму християнства в Українському католицькому університеті.

0 #
# секс # сексуальне виховання # сескуальність