Лекція від Геннадія Полонського

Лекції пройдуть 29 жовтня та 5 листопада.

Опис лекцій від організаторів:

Слухачам Ужгородського державного університету пропонується дві лекції які складають частину курсу, який з величезним успіхом читався у Великобританії, США і низці інших Європейських країн, включаючи Близький Схід і Росію. Загальна назва лекцій – "Процвітати і розвиватися. Як?" з темами: "Філософія дії проти філософії бездіяльності" і "Критичні фактори успіху.

Всі теми повного курсу наведені нижче, ґрунтуються на останніх дослідженнях (2011-2014) Лондонської школи бізнесу і школи бізнесу в Гарвардському університеті, багаторічного співробітництва і постійного особистого спілкування з Брайном Трейсі, Джоном Максвеллом, Алланом Пізом, Джимом Каузесом, Марсі Шимофф (Film "The Secret") і рядом інших світових експертів, особистому досвіді автора, в тому числі будучи керівником десятків багатомільйонних проектів з багатонаціональними командами в 27 країнах світу.

Всі розділи супроводжуються робочими зошитами, з якими працюють слухачі в процесі тренінгу та в процесі самостійної роботи.

Курс складається з 3 частин по 6 годин кожен (якщо дозволяє формат заходу, то кожна частина може бути розкрита більш детально в межах 18 годин), органічно пов’язаних між собою. Незважаючи на це, кожна частина може бути обрана незалежно і є закінченою темою.

Всі теми курсу мають основною метою вироблення у слухачів практичних навичок, які можна буде використовувати відразу після занять.

В кінці курсу слухачі отримають іменний сертифікат від Business Trainers International (Great Britain).

Блок 1. Персональний розвиток або як максимізувати свій потенціал. (6-18 годин)

Блок 2. Як стати лідером (6-18 годин)

Блок 3. Кар’єра. (6-18 годин)

Довідково:

Геннадій Полонський, доктор економічних наук, Reader (професор) англійської школи бізнесу, відомий консультант з управління та особистісного розвитку, автор ряду книг виданих в Англії, США, Канаді, Японії ("Русская провинция после Коммунизма", "От стены Берлинской до стены Китайской: трансформация компаний" та ін.).

Геннадій Полонський виступав на більш ніж 1000 семінарах і конференціях в 26 країнах світу по обидві сторони Атлантики.

Він консультував такі компанії як Брітіш Гас (British Gas), BASF, Європейську Комісію, Hey Group, Світовий банк, Северсталь, Сибірські авіалінії, Нефтегаепром, Мерседес Бенс і багато інших. Його дві книги по діловим ситуаціям, видані в Росії, активно використовуються на програмах Магістра Ділового Адміністрування (MBA) в Школі Бізнесу Московського Державного Університету (МДУ).

Геннадій працював і працює зараз разом з такими лідерами як Джон Максвелл (John Maxwell), Брайн Трайсі (Brian Tracy), Аллан і Барбара Піз (Allan and Barbara Pease – "Мова рухів тіла"), Боб Доял (Bob Dayle), одним з авторів та учасників відомого фільму "Секрет".

Геннадій вільно володіє 3 мовами і може спілкуватися ще на 5.

Останні 25 років Геннадій Полонський живе і працює у Великобританії. Він консультує компанії по всьому світу, проводить одноденні семінари, як для людей бізнесу, так і для більш широкої аудиторії.

0 #