Лекція із Галиною Хорунжою в ILKO Gallery

14 грудня у мистецькому центрі "Галерея Ілько" відбудеться інтелектуальна зустріч-розмова-лекція із Галиною Хорунжою – художницею, мистецтвознавицею, викладачкою Львівської національної академії мистецтв.

Лекція називатиметься "Простір внутрішньої свободи: художні практики у львівському та закарпатському осередках 1960–2000-х рр. (від набуття до втрати)".


Довідка:

Галина Хорунжа народилась Львові. Навчалась у Львівській національній академії мистецтв на факультеті історії і теорії мистецтва (2003– 2009 рр. – бакалавратура та магістратура, 2009–2012 рр. – аспірантура). Із 2009 року викладає на кафедрі історії і теорії мистецтва у Львівській національній академії мистецтв.

Завідувачка аспірантури та докторантури Львівської національної академії мистецтв (із 2012 року). Регіональна редакторка журналу "Образотворче мистецтво" (з 2015 р.). Авторка понад п’ятдесяти публікацій у наукових та науково-публіцистичних виданнях, учасниця понад тридцяти міжнародних та всеукраїнських конференцій.

Сфера наукових зацікавлень: стилістика та символіка орнаментики Східної Галичини XVI–XVIII століть, культурна антропологія та візуальні практики другої половини ХХ – початку ХХІ століть.

Працює у графічних та живописних техніках. Роботи зберігаються у приватних та музейних колекціях в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, США, Канаді, Китаї, Японії. За період творчої діяльності (з 2008 року) мала 6 персональних виставок та брала участь у понад тридцяти колективних виставках.


Додаткова інформація: gallery@ilko.ua  та +38 067 112 20 29.

0 #