Лекція Б. Шумиловича “Кітч у мистецтві та культурі”

– Багатьом ужгородцям вже відоме ім’я Богдана Шумиловича. Саме його лекцією "Мистецтво огидного" ми відкривали Мистецький центр "Кубло" у 2010-му році, а пізніше Богдан знайомив нас із історією медіа-арту. На його лекціях завжди купа людей, і ще більше тих, хто кусає лікті, що пропустив таку унікальну можливість. Богдан – чудовий спікер і добре знається на тому, про що говорить. А говорить він про серйозні речі дуже просто і з гумором. Тема нашої лекції – кітч. Що це таке? Чи можна його вважати явищем культури? Яке воно, мистецтво кітчу? А як із кітчем у нас, на теренах України? Запрошуємо всіх, приходьте, буде цікаво і провокативно, – кажуть організатори. 


Богдан Шумилович

Магістр нової та новітньої історії (історичний факультет, Центрально-Європейський Університет, Будапешт, Угорщина, 2004-2005 рр.), історик мистецтва (факультет історії та теорії мистецтва, Львівська академія мистецтв, Україна, 1993-1999 рр.)

Навчався на факультеті проектного менеджменту в Університеті ім. Джорджа Вашингтона (George Washington University, Вашингтон, США, 2001-2002 рр.). Вивчав і викладав культурологію і візуальний аналіз у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (Центр розвитку магістерських програм з соціології та культурології), читав лекції в Україні та за кордоном. Був стипендіатом кількох програм і працював у візуальних архівах Вашингтона (архів факультету візуальних мистецтв університету ім. Дж. Вашингтона) та Будапешта (архів Інституту відкритого суспільства).

Куратор мультимедійної бібліотеки Центра міської історії Центрально-Східної Європи. Читає лекції, бере участь у розробці тематичних виставок та проводить дослідження. Працює над повним каталогом кінотеатрів і кіностудій Львова.


Проект

Лекція організована в рамках проекту МЦ "Кубло" "Майстерня соціального проектування", який координує організація DVV International, ГО "Інтеграція та розвиток" як частину проекту "Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь". Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

0 #