Курс “Піскова терапія” в Ужгороді

– Пісочна терапія – один з методів психотерапії, що виник в рамках аналітичної психології. Сьогодні він має багато прихильників та популярний у всьому світі, як інструмент для роботи психолога, педагога, соціального працівника. А також використовується вдома батьками самостійно для розкриття творчої, емоційної, інтелектуальної сфери дитини. Метод пісочної терапії використовують в арт-терапії, гештальт-терапії, когнітивно-поведінковій та сімейній терапії, в дитячому психоаналізі. Напевно залишилось мало центрів розвитку дитини та сімейних центрів, де не використовують пісочницю. Це не дивно, адже метод унікальний, дієвий та безпечний. Він ефективний в роботі з дітьми, групами, дорослими, сім’єю, – кажуть організатори.

Дводенний курс "Піскова терапія", який проведуть в Ужгороді, призначений для практичних, медичних психологів, соціальних працівників, соціальних педагогів, вчителів, студентів психолого-педагогічних спеціальностей і представників суспільно спрямованих професій та для батьків, які хочуть оволодіти унікальними методиками для взаємодії зі своєю дитиною. 

– Мета навчання – оволодіти теорією та практичними навиками роботи з методами піскової терапії, вивчити методики в консультуванні, психотерапії та діагностиці. Крім цього для батьків – це можливість отримати унікальні знання для ігор з піском вдома, – розповідають організатори.

В результаті:

Місце проведення та інші деталі за номером: 050 228 41 92.

0 #