«Кримський Дім об`єднує серця» в Ужгороді

30 Липня 2019 - 31 Липня 2019

30 та 31 липня в Ужгороді вперше відбудуться кримські дискусії, літературні читання та майстер-класи у рамках культурно-соціального проекту «Кримський дім об`єднує серця».

Програма заходів в Ужгороді:

30 липня, вівторок, 16.00-19.00. Майстер-класи з гончарства від відомого кримськотатарського кераміста Рустема Скибіна, члена Асоціації кримськотатарських художників.

Місце проведення: Театральна площа міста Ужгород

31 липня, середа, 18.00. Дискусія «Крим та Закарпаття: бачення майбутнього».

Спікери:

Літературні читання та презентація першої українсько-кримськотатарської антології «Кримський інжир» за участі літературної менеджерки, письменниці Анастасії Левкової та поетеси Роксолани Жаркової.

Місце проведення: площа Народна, 4, 1 поверх, атріум Закарпатської обласної ради

Серія відкритих дискусій «Varosh talks» проводиться редакцією онлайн-журналу Varosh у співпраці з ГО «Інститут центральноєвропейської стратегії» та виконуєтбься за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Кримський Дім об`єднує серця» організовує Кримський дім за підтримки Український культурний фонд.

Метою проекту є сприяння взаємному пізнанню українцями один одного задля популяризації культурного розмаїття України, стимуляції міжкультурного діалогу в Україні та підтримки його розвитку на регіональному та національному рівнях. Ми будемо знайомити жителів різних міст з культурою кримських татар та актуалізовувати питання Криму та корінного народу у ході дискусій.

Акредитація ЗМІ: tatyana.rudkovskaya.9985@gmail.com

Моб.: ‪+380502724270‬

0 #