Круглий звук “Hobo sapiens”

Ось що про вечірку нам розповів її організатор Олексій Уманський. Далі пряма мова:

Дев’ятий "Круглий звук" пройде 29 серпня в центрі Ужгорода. Локація – винний льох "Совине гніздо". Ці винні підвали поки що слугували хорошим місцем для свята молодого вина "Божоле", але я вирішив, що бетонні стіни і абсолютна відсутність пафосу будуть добре підходити для "Hobo sapiens".

Якщо сказати максимально просто то Hobo англ. – це бродяга, інколи так називають безхатченків. Відповідно захід буде мати дрес-код – лахміття і брудний вигляд. Це для того, щоб відключитись від всього гарного і стереотипів, що люди мають бути чистими і з хорошим одягом. Для антуражу на виході з підвалів будуть стояти бочки з вогнем біля яких можна буде погрітись. Цей захід відбудеться за підтримки Ужгородської міськради, а коректно посприяв цьому в. о. мера Віктор Щадей. Хай хоч що говорить, але мені подобається коли на чолі міста – молода людина, до якої можна сміливо підійти і розповісти свою ідею. Думаю раніше це було важче зробити.

Була ще одна проблема – винний льох – державне майно і щоб там провести якусь подію треба було зібрати 11 підписів різних інстанцій, починаючи з міліції і закінчуючи пожежно-рятувальним загоном. Я вперше в житті стикнувся з бюрократичною машиною, коли треба бігати по кабінетам начальників або їхніх замів, пояснюю, що і для чого ти хочеш робити. Часто всіх не має на роботі. Але пройшов це пекельне коло і тепер можу бути спокійним, що найважче позаду.

Тепер щодо музики. Вона буде, як завжди, тільки на платівках, їх назбиралось чимало у людей, які стоятимуть за пультом. Буде різна музика, яку запропонують Vibes, Max Rudskoi, Tudor та Олексій Ямайський. Почнеться все о 23:00 і буде тривати до 05:00. Бажано, щоб на цей захід прийшли люди, які мають почуття гумору і музичний смак. Всі вилучені кошти підуть на підтримку закарпатців, що перебувають в зоні АТО. Здається тільки так можна виправдати вечірки в наш не простий час.


0 #